PageRank optimalizace PageRank.cz

Téma: Webhosting - výměna zkušeností

[1]

Autor

Email

Datum

Míla Fuček

m.fucek(Z)icok.cz

27.11.2007

Stěhování bohužel provázejí problémy, protože jsem se učil PHP jako samouk a někteří lidé mě naučili hrozné zlozvyky, které dělají obrovské problémy při přechodu z PHP4 na PHP5. Snad je brzo zvládneme.

Míla Fuček

m.fucek(Z)icok.cz

27.11.2007

Nyní stěhujeme veškeré weby na VS hosting, kde jsme si pronajali manage server. Cenově je to celkem dostupné a zatím se nám to jeví i co do kvality.

Míla Fuček

m.fucek(Z)icok.cz

06.07.2007

Na Českém hostingu je nyní trojportál. Je na hostingu pro náročné servery, kde běží dobře. Běžný webhosting ČH mi připadá v některých chvílích pomalý, jako by byl přetížený. Ale samozřejmě pro méně vytížené projekty, je dobrou variantou.

Nyní zkoušíme VShosting. Zde je zajímavá největší varianta, která obsahuje 10GB a neomezený počet domén, nemezený počet databází. Ti vše ročně za 3.588,-- Kč. Takže se sem dá umístit hodně různých projektů a není potřeba pro ty malé, shánět samostatný webhosting. Většinou totiž ta nejlevnější varianta, která by stačila místem, nemá MySQL. Další výhodou je, že se zde dají jednoduše pomocí rozhraní PLESK kombinovat domény do různých podadresářů a to velice jednoduše uživatelsky. Otázkou bude, jak to bude silné, až tu bude více projektů, ale to se pozná.

KIng

king(Z)bratul.org

24.06.2007

Já mám dobré zkušenosti s Českým hostingem. Není příliš drahý a je poměrně dost spolehlivý, bez výpadků.

Míla Fuček

m.fucek(Z)icok.cz

30.05.2007

Jednoznačně nejhorší z hostingů, které používáme, je Hostingzdarma. To už napovídá vlastní samochvála, kdy o sobě píšou, že jsou profesionální. Ale bohužel profesionální pouze slovy, ale profesionální přístup k zákazníkovi jim chybí. Například totální nehorázností je, že při překonfiguraci webu jio udělali tak, že se všechny weby staly nedostupné, pokud si uživatelé neodmazali jimi přidaný soubor index.php3. Takhle si opravdu profesionálové nepočínají.
Pro weby, které máme jako druhořadé, kde nevadí výpadky, někdy i několikadenní, je ale dostačující. Je to prostě klasický freehosting, kde místo reklamou platíte vyšší cenou domény, z které si berou provozi.

Míla Fuček

m.fucek(Z)icok.cz

28.04.2007

Kde hostujete svoje stránky? Jaké máte zkušensoti se svým poskytovatelem hostïnku? Odpovídá cena kvalitě? Jaké má tento hosting parametry a k čemu byste jej doporučili nebo nedoporučili?

[1]

Přidej příspěvek


ZpětSobota
18.09.2021


Magazín pro volný čas dětí a mládeže

Dětská seznamka


Nastavit tuto stránku jako domovskou


Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
ICOK + MF SOFT
2005