PageRank optimalizace PageRank.cz

Téma: Bezpečnost dětí na Internetu

[1]

Autor

Email

Datum

Míla Fuček

07.07.2015

Předěláváme a zabezpečujeme stránky ústředí Internetu mládeži, z.s. Tedy stránku www.internetmladezi.cz, přesun magazinu Internet mládeži na doménu magazin.internetmladezi.cz a jeho zaarchivování a též částečné úpravy stránky Agentury ICOK.

Míla Fuček

m.fucek(Z)icok.cz

12.09.2007

Více jsme zabezpečili Dětskou seznamku, na níž jsme monitoringem objevili několik dospělých, kteří se vydávali za 13ti leté kluky a snažili se zneužívat mladší kluky. Jarka Koutného, který zde vystupoval pod přezdívkou Rambo, již vyšetřuje policie ve Vyškově. Více se dočtete v Magazínu eKamarád. V článku, který o této události píše, jsou též uvedeny základní bezpečnostní zásady pro schůzku s někým, koho znáte pouze z Internetu. O osobní bezpečnosti dětí na Internetu bude v nejbližších dnech vycházet i seriál na Magazínu eKamarád.

Míla Fuček

m.fucek(Z)icok.cz

28.04.2007

Pro zvýšení bezpečnsoti jsme přidali antyspamovou ochranu proti reklamním komentářům vkládaným roboty. Je nutno yvplnit kontrolní součet, jinak se váš komentář neuloží.

Míla Fuček

m.fucek(Z)icok.cz

28.04.2007

Zde můžete diskutovat o bezpečnosti dětí na Internetu a to zejména o osobní bezpečnosti. Co by měly děti hlavně dodržovat?

[1]

Přidej příspěvek


ZpětSobota
18.09.2021


Magazín pro volný čas dětí a mládeže

Dětská seznamka


Nastavit tuto stránku jako domovskou


Informační centrum oddílů a klubů

Copyright
ICOK + MF SOFT
2005